Regiony Praha Ústecký kraj Středočeský kraj Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Vysočina Zlínský kraj

Cizojazyčné

Inzerce řazena podle: Aktualizace inzerátu   Vložení inzerátu

Zobrazuji 1 - 25 z celkového počtu 125 inzerátů.
Cena přes inzerát   Cena v aukci   Do konce inzerátu
PRO TY KTEŘÍ SE UČÍ NĚMČINU  - obrázky inzerce
PRO TY KTEŘÍ SE UČÍ NĚMČINU  - obrázky inzerce

PRO TY KTEŘÍ SE UČÍ NĚMČINU - Ostrava

Nádherně zpracované - nepoužité - knihy v němčině, pro zábavu i poučení - celkem 6 kusů - v pevné laminované vazbě, formát A4. Cena za všechny 500 Kč. Při požadavku zaslání, požaduji platbu předem s navýšením ceny za poštovné. Možno zaslat i na dobírku, ale požaduji předem zálohu na poštovné. Další informace mailem.
Cena 500 Kč Nové se zárukou Nové se zárukou Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 1x
Nabídka z kategorie Cizojazyčné
Ostrava, Moravskoslezský kraj, poslední aktualizace 27.1.2012

Ostrov pokladů/ Treasure Island - R. L. Stevenson - obrázky inzerce

Ostrov pokladů/ Treasure Island - R. L. Stevenson - DO

Ostrov pokladů/ Treasure Island - R. L. Stevenson - V anglickém jazyce V uvedené ceně není zahrnuto poštovné. Kniha je ve velmi dobrém stavu. Hmotnost: 150g.
Cena 30 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 4x
Nabídka z kategorie Cizojazyčné
DO, Plzeňský kraj, poslední aktualizace 25.1.2012

FRIENDSHIP časopisy v angličtině 24ks - obrázky inzerce

FRIENDSHIP časopisy v angličtině 24ks - Veselí nad Moravou

Stav velmi dobrý. Vhodný pro středně pokročilé až pokročilé. Všech 24ks koupeno za asi 450,-. Ročníky 2006 - 2010. Články o zajímavých místech a lidech v anglicky mluvících zemích, o zvycích a svátcích. Rubriky o osobnostech v oblasti vědy, populární hudby, filmu atd. Je možné koupit i po jednom. 1ks = 7-15,-Kč. Poštovné při platbě předem od...
Cena 199 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 6x
Nabídka z kategorie Cizojazyčné
Veselí nad Moravou, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 24.1.2012

Sprechen Sie Deutsch? 1 - obrázky inzerce

Sprechen Sie Deutsch? 1 - Šitbořice

Učebnice němčiny pro střední a jazykové školy v dobrém stavu.
Cena 150 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 8x
Nabídka z kategorie Cizojazyčné
Šitbořice, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 24.1.2012

Sprechen Sie Deutsch? 2 - obrázky inzerce

Sprechen Sie Deutsch? 2 - Šitbořice

Učebnice němčiny pro střední a jazykové školy v dobrém stavu.
Cena 150 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 7x
Nabídka z kategorie Cizojazyčné
Šitbořice, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 24.1.2012

Deutsch 2000 aneb znáte 2000 nejužívanějších slov v němčině?  - obrázky inzerce

Deutsch 2000 aneb znáte 2000 nejužívanějších slov v němčině? - Praha 9

Prodám knihu - Deutsch 2000 aneb znáte 2000 nejužívanějších slov v němčině? Rudolf Uvíra. Infoa Dubicko 2002. 260 str. Výborný stav. Mírně pokročilé studenty naučí jádro jazyka. Pokročilí studenti si uvědomí, co ještě neznají. Snadněji porozumíte. Vyhnete se běžným chybám. Obsahuje srozumitelné definice hesel v němčině a v češtině. Základní...
Cena 30 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 7x
Nabídka z kategorie Cizojazyčné
Praha 9, kraj Praha, poslední aktualizace 24.1.2012

Easy Deutsch 12ks časopisů a 1 audio kazeta z roku 2000 - obrázky inzerce

Easy Deutsch 12ks časopisů a 1 audio kazeta z roku 2000 - Praha 9

Prodám 12 ks časopisů Easy Deutsch z roku 2000 (č. 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10,13, 14, 15) a 1 adiokazetu lekce 13/14. Velmi dobrý stav. Cena za vše dohromady.
Cena 15 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 5x
Nabídka z kategorie Cizojazyčné
Praha 9, kraj Praha, poslední aktualizace 24.1.2012

TEEN 1-8/1994 - časopis v angličtině pro školáky - obrázky inzerce

TEEN 1-8/1994 - časopis v angličtině pro školáky - Praha 9

Prodám časopis TEEN - v angličtině pro školáky. 1-8/1994. Články, komiksy, kvízy. Výborný stav.
Cena 20 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 6x
Nabídka z kategorie Cizojazyčné
Praha 9, kraj Praha, poslední aktualizace 24.1.2012

Dan Brown - The Da Vinci Code - obrázky inzerce

Dan Brown - The Da Vinci Code - Praha 9

Prodám knihu - Dan Brown - The Da Vinci Code. 605 stran. V angličtině. Paperback z UK. Velmi dobrý stav, žádné poškození.
Cena 110 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 4x
Nabídka z kategorie Cizojazyčné
Praha 9, kraj Praha, poslední aktualizace 24.1.2012

Randall Wallage - Braveheart (Statečné srdce) - obrázky inzerce

Randall Wallage - Braveheart (Statečné srdce) - Praha 9

Prodám knížku v angličtině - Randall Wallace - Braveheart (Statečné srdce). Penguin Readers - 3 Pre-Intermediate (1200 words), Contemorary, British English. 1998. 41 str. Výborný stav.
Cena 35 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 3x
Nabídka z kategorie Cizojazyčné
Praha 9, kraj Praha, poslední aktualizace 24.1.2012

The American Historical Review 1978 - Conquest, Capitualtion - obrázky inzerce

The American Historical Review 1978 - Conquest, Capitualtion - Praha 9

Prodám - The American Historical Review, Volume 83, Number 1, February 1978. Amerian Historical Association. 322 stran. Články: Conquest, Capitulation, and Indian Treaties, by Charles Gibson. Iberian Expansion and the Issue of Black Slavery: Changing Portuguese Attitudes, 1440-1770, by A. J. R. Russell-Wood. Indian Labor and New Worl...
Cena 60 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 5x
Nabídka z kategorie Cizojazyčné
Praha 9, kraj Praha, poslední aktualizace 24.1.2012

Elmer T. Clark - The Small Sects in America - 1949?  - obrázky inzerce

Elmer T. Clark - The Small Sects in America - 1949? - Praha 9

Prodám knihu - Elmer T. Clark - The Small Sects in America. An authentic study of almost 300 little-known religious group. Abingdon Press New York Nashville 1949? 256 stran. Velmi dobrý stav, obálka trochu odřená.
Cena 90 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 3x
Nabídka z kategorie Cizojazyčné
Praha 9, kraj Praha, poslední aktualizace 24.1.2012

America Classic - dvojjazyčné zajímavosti od A do Z - Kysela - obrázky inzerce

America Classic - dvojjazyčné zajímavosti od A do Z - Kysela - Praha 9

Prodám knihu - America Classic - dvojjazyčné zajímavosti od A do Z - Aleš Kysela. Svoboda Praha 1992. 140 str. Texty v češtině a vedle v angličtině - Americký sen, Jablokový koláč, Baseball, Basketball, Boss, Velké jablko Newyork, Coca-Cola, Country, Disney a další až do Z. Mnoho fotografií, mapap New Yorku. Velmi dobrý stav, ale na několika...
Cena 65 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 8x
Nabídka z kategorie Cizojazyčné
Praha 9, kraj Praha, poslední aktualizace 24.1.2012

Anglický slovník - Macmillan  - obrázky inzerce

Anglický slovník - Macmillan - Praha 5

Macmillan English dictionary pro advanced learners. Pořizovací cena 600 Kc. Úplně nový, neopotřebovaný, kompletní.
Cena 150 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 4x
Nabídka z kategorie Cizojazyčné
Praha 5, kraj Praha, poslední aktualizace 23.1.2012

Antony Beevor: Stalingrad - obrázky inzerce

Antony Beevor: Stalingrad - Praha

Jazyk: Anglicky Osudové střetnutí 1942 - 1943.
Cena 100 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 84 dnů Počet ukázání detailu 12x
Nabídka z kategorie Cizojazyčné
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 22.1.2012

Prodám knihu Twilight, New Moon, .Stephanie Meyer(anglicky) - obrázky inzerce

Prodám knihu Twilight, New Moon, .Stephanie Meyer(anglicky) - Valašské Meziříčí

Prodám knihu Twilight od Stephanie Meyer v anglickém jazyce. Ve velmi dobrém stavu. Předání Valašské Meziříčí, Frenštát, nebo dobírka kolem 70Kč. Mám i další díly.
Cena 150 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 51 dnů Počet ukázání detailu 15x
Nabídka z kategorie Cizojazyčné
Valašské Meziříčí, Zlínský kraj, poslední aktualizace 19.1.2012

Rilke: Gedichte 324 stran - obrázky inzerce

Rilke: Gedichte 324 stran - Brno

Abend in Skane - Abisag - Abschied - Alkestis - An den Engel - An Hölderlin - An Lou Andreas-Salomé - Ankunft - Archaischer Torso Apollos - Aus dem Leben eines Heiligen - Aus einem April - Bei St. Veit - Bildnis - Blaue Hortensie - Buddha (Als ob er horchte. ) - Buddha (Schon von ferne fühlt der fremde scheue) - Buddha in der Glorie - Cornet -...
Cena 190 Kč Nové se zárukou Nové se zárukou Zbývá 80 dnů Počet ukázání detailu 9x
Nabídka z kategorie Cizojazyčné
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 18.1.2012

Eichendorff: Fünfzig Gedichte 77 stran - obrázky inzerce

Eichendorff: Fünfzig Gedichte 77 stran - Brno

Abend - Abschied - An Isidorus Orientalis - An Luise - An meinen Bruder - Auf meines Kindes Tod - Bei Halle - Der alte Garten - Der Dichter - Der Einsiedler - Der frohe Wandersmann - Der Isegrimm - Der Jäger Abschied - Der letzte Gruß - Der verspätete Wandrer - Die Altliberalen - Die Hochzeitsnacht - Die Stille - Dryander mit der...
Cena 80 Kč Nové se zárukou Nové se zárukou Zbývá 80 dnů Počet ukázání detailu 12x
Nabídka z kategorie Cizojazyčné
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 18.1.2012

Deutsche Gedichte 383 stran - obrázky inzerce

Deutsche Gedichte 383 stran - Brno

Wessobrunner Gebet - Der von Kürenberg - Heinrich von Morungen - Wolfram von Eschenbach - Walther von der Vogelweide - Aus: Carmina Burana - Anonyme Lieder des 16. Jahrhunderts - Martin Luther - Ulrich von Hutten - Jacob Regnart - Friedrich Spee - Martin Opitz - Friedrich von Logau - Simon Dach - Aus dem Königsberger Dichterkreis - Daniel von...
Cena 245 Kč Nové se zárukou Nové se zárukou Zbývá 80 dnů Počet ukázání detailu 17x
Nabídka z kategorie Cizojazyčné
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 18.1.2012

Keller: Sieben Legenden 88 stran - obrázky inzerce

Keller: Sieben Legenden 88 stran - Brno

Německá kniha z vydavatelství RECLAM. Formát A6. Nová.
Cena 95 Kč Nové se zárukou Nové se zárukou Zbývá 80 dnů Počet ukázání detailu 5x
Nabídka z kategorie Cizojazyčné
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 18.1.2012

Kafkas "Urteil" und die Litartutheorie 271 stran - obrázky inzerce

Kafkas "Urteil" und die Litartutheorie 271 stran - Brno

Literaturtheorie nimmt an Schule und Universität immer größeren Raum ein. Der Band veranschaulicht die verschiedenen Theorien und zeigt ihre Anwendung an einem beispielhaften Text (der mit abgedruckt ist): Hermeneutik, Strukturalismus, Rezeptionsästhetik, Sozialgeschichte der Literatur, Psychoanalyse, Gender bzw. Queer Studies, Diskursanalyse,...
Cena 235 Kč Nové se zárukou Nové se zárukou Zbývá 80 dnů Počet ukázání detailu 5x
Nabídka z kategorie Cizojazyčné
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 18.1.2012

Keller: Frau Regel Amrain 63 stran - obrázky inzerce

Keller: Frau Regel Amrain 63 stran - Brno

Německá kniha z vydavatelství RECLAM. Formát A6. Nová.
Cena 65 Kč Nové se zárukou Nové se zárukou Zbývá 80 dnů Počet ukázání detailu 6x
Nabídka z kategorie Cizojazyčné
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 18.1.2012

Keller: Pankraz der Schmoller 85 stran - obrázky inzerce

Keller: Pankraz der Schmoller 85 stran - Brno

Německá kniha z vydavatelství RECLAM. Formát A6 Nová.
Cena 95 Kč Nové se zárukou Nové se zárukou Zbývá 80 dnů Počet ukázání detailu 4x
Nabídka z kategorie Cizojazyčné
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 18.1.2012

Nietzsche: Also sprach Zarathustra 368 stran - obrázky inzerce

Nietzsche: Also sprach Zarathustra 368 stran - Brno

Německá kniha z vydavatelství RECLAM. Formát A6 Nová.
Cena 220 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 80 dnů Počet ukázání detailu 7x
Nabídka z kategorie Cizojazyčné
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 18.1.2012

Keller: Der grüne Heinrich 955 stran - obrázky inzerce

Keller: Der grüne Heinrich 955 stran - Brno

Německá kniha z vydavatelství RECLAM. Formát A6 Nová.
Cena 330 Kč Nové se zárukou Nové se zárukou Zbývá 80 dnů Počet ukázání detailu 5x
Nabídka z kategorie Cizojazyčné
Brno, Jihomoravský kraj, poslední aktualizace 18.1.2012

Další stránky: 1 2 3 4 5